KONST / Litografier / Färgserigrafi 13862001
nr 1386 2001
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Färgserigrafi, Komposition med vitt fält. Signerad, numrerad 6/60, daterad 1979. Oramat löst blad, 100x140 cm
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:19:36
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
22 mar